Leto 2020, Kanárske ostrovy

H10 Costa Adeje Palace ****



H10 Costa Adeje Palace **** H10 Costa Adeje Palace **** H10 Costa Adeje Palace **** H10 Costa Adeje Palace **** H10 Costa Adeje Palace ****

TENERIFE

Hotel sa nachádza na južnom pobreží, v pokojnej časti strediska Costa Adeje, len 3km od vynikajúcich známych golfových ihrísk. Má výbornú polohu – v bezprostrednej blízkosti hotela je pár obchodíkov, väčšie nákupné centrum sa nachádza asi 1km od hotela a piesočnatá pláž La Enramada s kamienkovým vstupom do mora a pobrežnou promenádou je vzdialená asi 100m. Vo vzdialenosti asi 15 minút pešej chôdze sa nachádza ďalšia pekná piesočnatá pláž del Duque. Do strediska Playa de las Americas premáva z hotela zdarma autobusová doprava. Letisko je vzdialené iba 27km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, sušičom na vlasy, kúpeľňou s WC. SAT TV, internetovým pripojením, minibarom, trezorom (za poplatok) a balkónom. Za doplatok sú k dispozícii taktiež 2-lôžkové izby s dvoma prístelkami, s výhľadom na more a junior suity pre 4-členné rodiny.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala, WIFI pripojenie, reštaurácia, piano bar, barbecue reštaurácia, diskotéka, konferenčné miestnosti, internetový kútik, slnečná terasa, 3 bazény pre dospelých (jeden z nich v zime vyhrievaný), jacuzzi, tenisové kurty, stolný tenis, fitness, wellness centrum (sauna, krytý bazén, vírivka, turecké kúpele – za poplatok), kaderníctvo a kozmetika, detský bazén a ihrisko, miniklub, možnosť vodných športov na pláži, celodenný i večerný animačný program...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia formou bufetu; možnosť doplatiť si služby all inclusive, ktoré zahŕňajú taktiež obedy, snacky od 11:00 – 17:00, nealkoholické a alkoholické nápoje + koktaily od 8:00 – 24:00

Deto za zvýhodnenú cenu !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.