Leto 2020, Kanárske ostrovy

Paradise Lago Taurito ***+Paradise Lago Taurito ***+ Paradise Lago Taurito ***+ Paradise Lago Taurito ***+ Paradise Lago Taurito ***+ Paradise Lago Taurito ***+

GRAN CANARIA

Tento obľúbený zrekonštruovaný hotel je situovaný na juhu Gran Canarie, v pokojnej časti oblasti Taurito, iba 3km od malebného prístavu Puerto Mogán a 60km od letiska. Do prístavu Mogán s množstvom obchodíkov sa ľahko dostanete miestnou autobusovou dopravou alebo taxíkom. Pekná šedá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 50km od hotela a krásna pláž Amadores s bielym pieskom je vzdialená cca 4km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou prístelky alebo rodinné izby (apartmány). Vybavené sú kúpeľňou s WC, telefónom, SAT TV, trezorom (za poplatok), chladničkou a balkónom alebo terasou. Rodinné izby apartmánového typu majú navyše oddelenú spálňu a malý kuchynský kútik.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež priestranná hala s 24-hodinovou recepciou, internetové pripojenie, piano bar v štýle 50-tych rokov, reštaurácia, diskotéka, bar, obchod, práčovňa, prekrásna záhrada s bazénom (v zime vyhrievaný), vírivka, miniklub, detský bazén so šmýkačkami, aquapark Taurito Oasis, 4 tenisové kurty, squash, minigolf, bohatý animačný program, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 – 23:00, dopoludnia i popoludní ľahké občerstvenie

Deti za zvýhodnenú cenu !


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.