Leto 2020, Kanárske ostrovy

Iberostar Palace ****Iberostar Palace **** Iberostar Palace **** Iberostar Palace **** Iberostar Palace **** Iberostar Palace ****

FUERTEVENTURA

Komfortný hotel patriaci do renomovanej hotelovej siete Iberostar leží priamo na 25km dlhej piesočnatej pláži Jandia. Od centra s obchodmi, početnými reštauráciami a barmi je vzdialený len 1km. Transfer z letiska trvá cca 1,5 hod.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú klimatizované, 2-lôžkové s kúpeľňou s WC, SAT TV, telefónom, chladničkou, sušičom na vlasy, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou a taktiež rodinné suity.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež priestranná hala s recepciou, bufetová reštaurácia s terasou, 2 bary, obchodíky, kaderníctvo, 3 bazény (z toho jeden vyhrievaný), detský bazén, terasa na slnenie, fitness, stolný tenis, lukostreľba, biliard, tenis, squash, potápačské centrum, wellness centrum Thai Zen v susednom hoteli Iberostar Playa Gaviotas ( široká ponuka procedúr a terapií), golf, požičovňa bicyklov, detské ihrisko, miniklub, denné i večerné animácie, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok, osušky na kauciu.

Stravovanie:
- polpenzia formou bufetu; za doplatok možnosť doobjednať si služby all inclusive, ktoré zahŕňajú aj neskoré raňajky a obedy, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.