Leto 2020, Kanárske ostrovy

Be Live Playa De La Arena ****Be Live Playa De La Arena **** Be Live Playa De La Arena **** Be Live Playa De La Arena **** Be Live Playa De La Arena **** Be Live Playa De La Arena ****

TENERIFE

Elegantný hotel Be Live Playa De La Arena sa nachádza na nádhernom pobreží Puerto Santiago, s úžasným výhľadom na ostrov La Gomera. Pozadie pobrežia tvoria známe útesy Los Gigantes, ktoré chránia oblasť pred vetrami a vytvárajú príjemnú klímu. Hneď vedľa hotela je obchod a reštaurácia, živšie centrum zábavy s možnosťami nákupov je vzdialené 10 minút pešej prechádzky. Letisko na juhu je vzdialené 40km. Pláž s jemným šedým pieskom s pobrežnou promenádou je vzdialená len 50m. Je ocenená ako jedna z najkrajších a najčistejších pláži vlajkou Európskej únie.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú priestranné, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, trezorom (za poplatok), chladničkou a balkónom alebo terasou s výhľadom na more a bazény.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež elegantná recepcia, WIFI pripojenie, wellness centrum (masáže z celého sveta, rôzne terapie...), fitness, bazén, kaderníctvo, zdravotné centrum, služby rent a car, minigolf, tenis, stolný tenis, rôzne aktivity organizované animátormi - zábavné, športové, večerné, denné..., aquagym, biliard, lukostreľba, večer živá hudba, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 24:00, ľahké občerstvenie počas dňa (sendviče, zmrzlina...)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.