Leto 2020, Kanárske ostrovy

Paradise Valle Taurito ****Paradise Valle Taurito **** Paradise Valle Taurito **** Paradise Valle Taurito **** Paradise Valle Taurito **** Paradise Valle Taurito ****

GRAN CANARIA

Tento nádherný hotel, postavený v typickej miestnej architektúre, je situovaný v časti Taurito na juhu ostrova, len 70m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Od letiska je vzdialený približne 60km. V okolí hotela sa nachádza niekoľko obchodíkov, väčšie centrum Puerto Mogán či taktiež krásna pláž Amadores s bielym pieskom vzdialená približne 4km, dostupná miestnou dopravou. Pred hotelom sa nachádza vodný park Paradise Lago Oasis.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne a komfortne zariadené, priestranné. Vybavené sú kúpeľňou, sušičom na vlasy, TV, rádiom, telefónom, klimatizáciou, minichladničkou, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s bočným výhľadom na more.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, internetový kútik (za poplatok), bezplatné WIFI, obchodíky, reštaurácia s terasou, bistro Paraiso, vyhrievaný bazén s panoramatickým výhľadom, terasa na slnenie, wellness centrum (rôzne masáže a procedúry) , fitness, vodná gymnastika, tenis, detské ihrisko, minidisco, vodný park Lago Oasis, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok, osušky za depozit.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 24:00, ľahké popoludňajšie občerstvenie, káva, čaj

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.