Leto 2022, Kanárske ostrovy

Barcelo Jandia Playa / Mar ****Barcelo Jandia Playa / Mar **** Barcelo Jandia Playa / Mar **** Barcelo Jandia Playa / Mar **** Barcelo Jandia Playa / Mar **** Barcelo Jandia Playa / Mar ****

FUERTEVENTURA

Tieto komfortné hotely patriace do renomovanej španielskej hotelovej siete Barceló ležia iba pár minút chôdze od nádhernej širokej piesočnatej pláže Jandia. V blízkosti sa nachádza množstvo nákupných a zábavných možností. Plážová promenáda, po ktorej sa pohodlnou prechádzkou dostanete do cca 3km vzdialenej rybárskej dedinky Morro Jable sa nachádza priamo pred hotelom. Transfer z letiska trvá cca 1,5 hod.

Vybavenie hotelov / ubytovanie:
Barcelo Jandia Playa: veľkoryso koncipovaný hotel ponúka ubytovanie v 635 izbách. Má bufetovú reštauráciu, a´la carte reštauráciu, bary, diskotéku, wellness, obchodíky, 3 bazény so sladkou vodou, bar pri bazéne, terasu.
Barcelo Jandia Mar: obľúbený rodinný hotel ponúka ubytovanie v 485 izbách. Má bufetovú reštauráciu, a´la carte reštauráciu, bary, diskotéku, wellness, obchodíky, 2 bazény so sladkou vodou, bar pri bazéne, terasu na slnenie.
Hosťom oboch hotelov je k dispozícii fitness, stolný tenis, volejbal, wellness s ponukou rôznych procedúr, detský bazén, miniklub, minidisco, denný a večerný animačný program, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, osušky na kauciu.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00, teplé i studené občerstvenie v snack a pool bare

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.