Poznávacie zájazdy

Paríž leteckyParíž letecky Paríž letecky Paríž letecky Paríž letecky Paríž letecky

1.deň:
odchod autokarom z Bratislavy do Viedne, odlet do Paríža, transfer autokarom do hotela, prehliadka pamätihodností v centre, výstup na Eiffelovu vežu s nádherným výhľadom na celý Paríž, Champs – Elysées, Víťazný oblúk, Trocadero, prechádzka po nábreží Seiny, návrat do hotela, ubytovanie a nocľah.

2.deň:
raňajky, prehliadka zámku a záhrad vo Versailles, v popoludňajších hodinách návšteva svetoznámej galérie Louvre, voľný program, večer návrat do hotela a nocľah.

3.deň:
raňajky, pešia prehliadka pamiatok mesta: Námestie Republiky, Opera Bastille, Námestie Svornosti, Montparnasse, Latinská štvrť, Bazilika Notre Dame, moderné centrum G. Pompidou, uličky umelcov na Montmartre s bazilikou Sacre Coeur, námestie Place du Tertre a Pigalle so slávnym kabaretom Moulin Rouge. Možnosť večernej plavby po Seine, návrat do hotela a nocľah.

4.deň:
raňajky, prehliadka centra: radnica, najstarší most Pont Neuf, väznica Conciergerie s celou Márie Antoinetty. Možnosť návštevy Invalidovne s Vojenským múzeom ( hrobka Napoleona I.) Návrat do hotela pre batožinu a odchod autokarom na letisko. Odlet do Viedne a následný transfer autokarom do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Paríž a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v centre Paríža.
STRAVOVANIE: 3 x kontinentálne raňajky.
OSTATNÉ: doprava busom z Bratislavy do Viedne a späť, transfer autokarom v Paríži letisko – hotel a späť, služby sprievodcu CK, program podľa popisu bez vstupov a lístkov na metro, DPH.


POZNÁMKA: CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky v rámci programu sú peši, alebo mestskou dopravou za poplatok.


UPOZORNENIE: vo všetkých termínoch je možnosť individuálnej návštevy Disneylandu. Orientačné ceny vstupeniek do Disneylandu (platí sa na mieste): dospelá osoba cca 57 EUR/os., dieťa 3-11 rokov cca 51 EUR/os.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.