Poznávacie zájazdy

Neapol a Rím De LuxeNeapol a Rím De Luxe Neapol a Rím De Luxe Neapol a Rím De Luxe Neapol a Rím De Luxe Neapol a Rím De Luxe

1.deň:
transfer autokarom z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet z Viedne do Ríma, transfer autokarom do Neapola, poldenná prehliadka pamätihodností v historickom centre mesta (kultúrne dedičstvo UNESCO) s miestnym sprievodcom – Katedrála sv. Januária, Galleria Umberto, Kráľovský palác. Transfer na ubytovanie v hoteli v stredisku na amalfitánskom pobreží, večera a nocľah.

2.deň:
raňajky, poldenný výlet autokarom po amalfitánskom pobreží, jazda cez Positano do mestečka Amalfi, známe Dómom sv. Ondreja a zvonicou. Popoludní voľno, možnosť fakultatívneho výletu rýchloloďou na ostrov Capri. Návrat do hotela, večera a nocľah.

3.deň:
raňajky, transfer autokarom na prehliadku Pompejí, ktoré v roku 79 pochovala erupcia sopky Vezuv. Presun autobusom pod vrchol sopky Vezuv a výstup ku kráteru. Transfer do hotela v širšom centre Ríma, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, transfer autokarom na panoramatickú prehliadku centra mesta ( pamiatky antického Ríma bez vstupov a Bazilika Santa Maria Maggiore). Popoludní prehliadka Vatikánu, Baziliky sv. Petra, Vatikánskych múzeí a Sixtínskej kaplnky. Transfer na letisko, odlet z Ríma do Viedne a transfer do Bratislavy.


Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Rím a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom v 3* hoteli, z toho 2x na amalfitánskom pobreží a 1x v širšom centre Ríma.
STRAVOVANIE: 3x polpenzia.
OSTATNÉ: transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, doprava po Taliansku podľa popisu, prehliadky počas celého zájazdu s miestnym talianskym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu, program podľa popisu, DPH.

POZNÁMKA:
CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Dôležitá informácia:
V tomto type zájazdu DE LUXE poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Taliansku sú miestnym autokarom a to vrátane centra Neapola, Ríma a vjazdu na Vezuv. Prehliadky počas celého zájazdu s miestnym talianskym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.