Poznávacie zájazdy

Toskánsko De LuxeToskánsko De Luxe Toskánsko De Luxe Toskánsko De Luxe Toskánsko De Luxe

1.deň:
transfer autokarom z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet z Viedne do Florencie. Presun autokarom do Sieny, prehliadka centra mesta a gotickej katedrály Duomo Siena s miestnym sprievodcom. Transfer na ubytovanie na predmestí Florencie, večera a nocľah.

2.deň:
raňajky, celodenný výlet autokarom do Pisy, prehliadka mesta s miestnym sprievodcom vrátane Katedrály Santa Maria Maggiore (Duomo Pisa) a baptiséria, šikmej veže Torre di Pisa a Námestia zázrakov (pamiatka UNESCO). Presun do mesta Lucca (rodné mesto G. Pucciniho), pozriete si jeho rodný dom, Kostol sv. Jána a pozoruhodný Dóm sv. Martina. Návrat do hotela, večera a nocľah.

3.deň:
raňajky, celodenná prehliadka pamätihodností Florencie s miestnym sprievodcom (Katedrála Santa Maria del Fiore, Baptistérum sv. Jána Krstiteľa, radnica Palazzo Vecchio, most PonteVecchio). Popoludní prehliadka galérie Uffizi a v nej vystavených úžasných diel najznámejších majstrov umenia (Boticelli, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Tiziano, Raffaello, Giotto, Caravaggio a ďalší), návrat do hotela, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, dokončenie prehliadky Florencie s miestnym sprievodcom, transfer autokarom na letisko, odlet z Florencie do Viedne a následne transfer autokarom do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Florencia a späť + letiskové a palivové poplatky.
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli na predmestí Florencie.
STRAVOVANIE: 3x polpenzia (raňajky a večere).
OSTATNÉ: doprava autokarom z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, doprava autokarom podľa programu, prehliadky s miestnym talianskym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu, program podľa popisu, DPH.

POZNÁMKA:
CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu

Dôležitá informácia:
V tomto type zájazdu DE LUXE poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Toskánsku sú talianskym autokarom vrátane centier miest. Prehliadky počas celého zájazdu s miestnym talianskym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.