Poznávacie zájazdy

Rím leteckyRím letecky Rím letecky Rím letecky Rím letecky Rím letecky

1.deň:
odchod autokarom z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet z Viedne do Ríma, po prílete transfer autobusom z letiska do hotela ( odloženie batožiny), prehliadka pamätihodností v centre mesta: Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi, Fontana di Trevi, Piazza di Colonna a Piazza do Popolo, atď..., večer návrat do hotela, nocľah.

2. deň:
raňajky, dopoludnia prehliadka Vatikánu (Bazilika sv. Petra), popoludní návšteva Vatikánskych múzeí so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, návrat do hotela, večerná prehliadka rímskych fontán, nocľah.

3.deň:
raňajky, pokračovanie v prehliadke centra Ríma: Anjelský hrad a most, Justičný palác, Piazza Navona, Pantheon, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., antický Rím (Koloseum, Forum Romanum a Kapitol), Bazilika sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore, návrat do hotela a nocľah.

4.deň:
raňajky, dopoludnia dokončenie prehliadky centra mesta, voľno. Návrat do hotela pre batožinu a transfer autobusom na letisko. Odlet z Ríma do Viedne a transfer autokarom do Bratislavy.


Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Viedeň – Rím a späť + letiskové a palivové poplatky
UBYTOVANIE: 3x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 2*/3* hoteli v širšom centre Ríma.
STRAVOVANIE: 3x kontinentálne raňajky.
OSTATNÉ: doprava autokarom z Bratislavy na letisko Viedeň a späť, transfer autokarom v Ríme z letiska do hotela a späť, služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu, program popisu, DPH.


POZNÁMKA:
CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky v rámci programu sú uskutočňované peši, alebo mestskou dopravou za poplatok.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.