Poznávacie zájazdy

Izrael a Mŕtve moreIzrael a Mŕtve more Izrael a Mŕtve more Izrael a Mŕtve more Izrael a Mŕtve more

1.deň:
odlet z Bratislavy do Tel Avivu, transfer do oblasti Galilea, ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.

2.deň:
po raňajkách prehliadka rímskeho amfiteátra v Beith Shean, cesta údolím rieky Jordán ku Genezaretskému jazeru a na Golanské výšiny, prehliadka starej sýrskej pevnosti pri meste Katsrin. Návšteva vinárstva na Golanských výšinách, pokračovanie do mesta Safed – centra kabaly a návrat ku Galilejskému moru, do miest Kafarnaum a Tabgha na jeho brehoch. Cesta cez Tiberias ku miestu krstu Yardenit a návrat do hotela, večera , nocľah.

3.deň:
raňajky, prehliadka Nazareta a Baziliky Zvestovania, pokračovanie popri dedinkách Drúzov na horu Carmel a do prístavného mesta Haifa. Panoramatická prehliadka vrátane prístavu a výhľad na záhrady Báhai, staroveké prístavné mesto Acre, návrat cez horu Tábor do hotela, večera a nocľah.

4.deň:
raňajky, návšteva prírodného parku Gan Hashlosha (prírodné pramene) a presun údolím rieky Jordán do Jericha (najstaršie mesto sveta), transfer cez Judejskú púšť k Mŕtvemu moru (kúpanie) a odchod na ubytovanie v hoteli v Betleheme, večera a nocľah.

5.deň:
raňajky, celodenná prehliadka Jeruzalema – Olivová hora, Getsemanská záhrada, Chrám národov. Prehliadka starého mesta cez vrch Sion do arménskej a židovskej štvrte, Múr nárekov, Via Dolorosa a Bazilika Božieho hrobu, návrat do hotela, večera, nocľah.

6.deň:
raňajky, panoramatická prehliadka nového Jeruzalemu (Knesset a Menora), návšteva Yad Vashem (pamätník holokaustu), Izraelského múzea a miesta, kde sú uchované zvitky od Mŕtveho mora, model druhého jeruzalemského chrámu. Cesta cez Ein Karem do Betlehema, návšteva Baziliky narodenia a Polí pastierov, návrat do hotela, večera a nocľah.

7.deň:
raňajky, odchod do Qumranu( nálezisko zvitkov od Mŕtveho mora) a prehliadka pevnosti Massada, zastávka na kúpanie pri Mŕtvom mori, návrat do hotela v Betleheme, večera a nocľah.

8.deň:
raňajky, v skorých ranných hodinách odchod autokarom na letisko a následný odlet do Bratislavy.
.

Cena zahŕňa:
LETECKÁ DOPRAVA: Bratislava – Tel Aviv a späť + letiskové a palivové poplatky.
UBYTOVANIE: 7x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.
STRAVOVANIE: 7x polpenzia – raňajky a večere formou švédskych stolov.
OSTATNÉ: doprava po Izraeli klimatizovaným autokarom, služby sprievodcu, program podľa popisu, DPH.


POZNÁMKA:
CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.