Poznávacie zájazdy

Gibraltár a okruh Andalúziou a pobytom pri moriGibraltár a okruh Andalúziou a pobytom pri mori Gibraltár a okruh Andalúziou a pobytom pri mori Gibraltár a okruh Andalúziou a pobytom pri mori Gibraltár a okruh Andalúziou a pobytom pri mori Gibraltár a okruh Andalúziou a pobytom pri mori

1.deň zájazdu:
zraz na letisku, odlet, prílet do Almeríe, transfer do hotelov, ubytovanie v 4* hoteloch s all inclusive v letoviskách Aguadulce, Roquetas de Mar alebo Retamar-El Toyo

2.deň zájazdu:
voľný program pri mori, odpočinok v 4* hoteloch s all inclusive.

3.deň zájazdu:
raňajky, presun autobusom do mesta Granada, prehliadka perly Andalúzie – pevnosti Alhambra a jej prekrásnych záhrad Generalife, arabská, kresťanská a židovská architektúra, zastávka v meste Granada. Návrat do hotela, all inclusive.

4.deň zájazdu:
raňajky, odubytovanie. Presun autobusom do mesta Córdoba, prehliadka mesta, židovskej štvrte s úzkymi uličkami, bielymi domčekmi a typickými patiami plnými kvetov, návšteva Mezquity patriacej k pamiatkam chráneným UNESCO, symbióza kresťanskej, židovskej a arabskej kultúry. Ubytovanie v meste Cordóba, resp. v jeho okolí.

5.deň zájazdu:
raňajky, odubytovanie. Presun autobusom do očarujúcej Sevilly, prehliadka mesta (skvostná katedrála s vežou Giralda, hrobka Krištofa Kolumba, štvrť Barrio de Santa Cruz – stredoveká židovská štvrť). Ubytovanie v Seville resp. v jej okolí.

6.deň zájazdu:
raňajky, odubytovanie. Presun do Gilbartáru, prehliadka britského múzea so španielskou atmosférou. V poobedných hodinách presun do Rondy, prehliadka mestečka rozkladajúceho sa po oboch stranách 100 metrov hlbokej rokliny El Tajo, elegantná býčia aréna, v zostávajúcom čase prehliadka múzea corridy, ubytovanie v Ronde resp. v jej okolí.

7.deň zájazdu:
raňajky, odubytovanie. Zastávka v romantickej dedinke Mijas s bielymi domčekmi. Pokračovanie do mesta Malága, voľný program. Cesta na pobrežie Almerie, príchod v neskorých nočných hodinách, ubytovanie v strediskách Aguadulce, Roquetas de Mar alebo Retamar-El Toyo, pokračovanie v pobytovej časti zájazdu a all inclusive.

8.-10.,resp. 11.deň zájazdu:
voľný program pri mori v 4* hoteloch so službami all inclusive.

11.,resp. 12.deň zájazdu:
po raňajkách nasleduje uvoľnenie izieb, voľný program podľa času odletu, transfer na letisko do Almerie, odlet na Slovensko.

Cena zahŕňa:
UBYTOVANIE: 7 resp. 8-krát (pri 11 resp. 12-dňovom zájazde) v 4* hoteloch s all inclusive v strediskách Aguadulce, Roquetas de Mar alebo El Toyo. Počas poznávacej časti v 4* hoteloch s raňajkami: 1-krát v Seville, 1-krátv Ronde, 1-krát v Córdobe-resp. v okolí týchto miest.
STRAVOVANIE: v závislosti od programu:7,resp. 8-krát all inclusive v 4* hoteloch, počas poznávacej časti 3-krát raňajky v 4* hoteloch
DOPRAVA: letecky z Bratislavy alebo Košíc + palivové a letiskové poplatky. Počas okruhu luxusným klimatizovaným autobusom.
OSTATNÉ: sprievodca, delegát CK, program vrátane vstupov: Córdoba-Mezquita, Sevilla-Katedrála, Alhambra v Granade, Gibraltár, Ronda , DPH.

POZNÁMKA:
CA si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.