Leto 2020, Spojené arabské emiráty

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel ***Park Hyatt Abu Dhabi Hotel *** Park Hyatt Abu Dhabi Hotel *** Park Hyatt Abu Dhabi Hotel *** Park Hyatt Abu Dhabi Hotel *** Park Hyatt Abu Dhabi Hotel ***

Nádherný luxusný hotelový komplex ležiaci priamo na 9km dlhej pláži s jemným bielym pieskom na ostrove Saadiyat, od centra Abu Dhabi s množstvom nákupných a zábavných možností vzdialený približne len 5km, od letiska v Dubaji 160km. Otvorený bol v zime 2011 a je postavený v modernom štýle s využitím prvkov orientálnej architektúry, je obklopený záhradami s množstvom zelene a vodopádmi, ktoré mu dodávajú skutočne osobitú atmosféru.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú komfortne a exkluzívne zariadené (cca 50 m2). Vybavené sú kúpeľňou, kúpacími plášťami, sušičom vlasov, SAT TV, DVD prehrávačom, pripojením na internet, klimatizáciou, minibarom, trezorom, varnou kanvicou, žehličkou a balkónom s výhľadom na bazén alebo do záhrady. Hotel disponuje aj suitami a suitami priamo na pláži.

K vybaveniu hotela patrí taktiež 5 reštaurácií, bary, kaviareň, plážová reštaurácia, lobby lounge, 3 veľké bazény s terasou, SPA centrum (na 2 poschodiach – procedúry, terapie, kozmetický salón, oddychové miestnosti), pripojenie na internet, business centrum, fitness, golf v bezprostrednej blízkosti hotela, vodné športy na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-raňajky, formou bufetových stolov; možnosť doobjednať si polpenziu

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.