Leto 2023, Spojené arabské emiráty

Al Raha Beach Hotel *****Al Raha Beach Hotel ***** Al Raha Beach Hotel ***** Al Raha Beach Hotel ***** Al Raha Beach Hotel ***** Al Raha Beach Hotel *****

Tento nádherný moderný hotel sa nachádza priamo pri dlhej privátnej piesočnatej pláži v zálive Al Raha a zároveň v bezprostrednej blízkosti nákupného centra Al Raha Mali. Centrum Abu Dhabi s množstvom nákupných a zábavných možností je vzdialené približne 20km, letisko v Dubaji približne 140km.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené. Vybavené sú kúpeľňou s kúpacími plášťami a sušičom na vlasy, SAT TV, pripojením na internet, klimatizáciou, minibarom, trezorom a balkónom. Hotel disponuje aj kategóriami izieb superior, suitami a executive suitami.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, 4 reštaurácie s medzinárodnou, ázijskou či mediteránnou kuchyňou, bary, 2 kaviarne, nočný klub, veľký vyhrievaný bazénový komplex s terasou, krytý bazén, business centrum, fitness centrum, sauna, masáže a rôzne procedúry v SPA centre (za poplatok), detský bazén, detský klub, babysitter servis(za poplatok), golf na ihrisku v blízkosti hotela, pestrá ponuka vodných športov na pláži...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma

Stravovanie:
-raňajky formou bufetových stolov; možnosť doobjednať si polpenziu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.