Leto 2024, Spojené arabské emiráty

Atlantis The Palm ***** DELUXEAtlantis The Palm ***** DELUXE Atlantis The Palm ***** DELUXE Atlantis The Palm ***** DELUXE Atlantis The Palm ***** DELUXE Atlantis The Palm ***** DELUXE

Ultra luxusný a moderný hotelový komplex otvorený v septembri 2008, ktorého tvorcov inšpirovalo potopené bájne mesto Atlantída. Tento výnimočný hotel leží na svetoznámom umelo vytvorenom ostrove v tvare palmy Palm Jumeirah, na cca 1,4km dlhej pieskovej pláži. Hotel Atlantis má jednu z najexkluzívnejších polôh na ostrove, čím sa skutočne odlišuje od zvyšku honosných hotelov v meste a do povedomia sa zapísal aj najväčším ohňostrojom v histórii. Atlantis aj s priľahlým vodným parkom Aquaventure zaberá centrálnu časť vlnolamu postaveného okolo ostrova. Hotel je s pevninou spojený prostredníctvom diaľnice, ktorá prechádza z časti pod vodou. Alternatívnym spôsobom prepravy na pevninu je „nadzemka“ so zastávkou priamo v hoteli. V blízkosti ostrova sa nachádza nová mestská časť Dubai Marina s viac ako 200 mrakodrapmi, obchodmi a reštauráciami.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
De luxe izby sú zariadené so zmyslom pre najmenší detail. Majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, rádio, telefón, internet (za poplatok), klimatizáciu, minibar, trezor, francúzsky balkón alebo balkón s výhľadom na Arabský záliv alebo na Palm Jumeirah. Hotel disponuje taktiež izbami: Ocean De luxe izby, Palm Beach De luxe, Imperial Club izby, exkluzívne Terrace suity, Executive suity.

Výnimočný rezort hosťom ponúka 16 reštaurácií, barov a salónikov. Nezabudnuteľné zážitky sľubujú dve sústavy bazénov a najmä Aquaventure – vodný park s množstvom atrakcií, rozkladajúcich sa na ploche 17 ha a tréningové a ochranné centrum pre delfíny Dolphine Bay. Obdivovať možno ďalšiu atrakciu „The Lost Chambers“ – podmorský svet s viac než 65 000 morskými živočíchmi. K vybaveniu hotela patrí taktiež nákupná pasáž s obchodmi renomovaných značiek, moderné fitness či nočný klub Sanctuary, Atlantis Spa na 2 podlažiach, lezecké steny, tenisové kurty, detský klub pre deti i mládež, počítačové hry, detské stoličky i postieľky...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- raňajky formou bohatých bufetových stolov; možnosť doobjednať si polpenziu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.