Leto 2020, Spojené arabské emiráty

Rixos The Palm *****Rixos The Palm  ***** Rixos The Palm  ***** Rixos The Palm  ***** Rixos The Palm  ***** Rixos The Palm  *****

Luxusný hotelový komplex otvorený vo februári 2012 ležiaci na Palmovom ostrove s privátnou 500m dlhou plážou s bielym pieskom ponúka nádherný výhľad na Arabský záliv panorámu Dubaja. Tento nový luxusný hotel je vhodný pre klientelu vyhľadávajúcu živšie prostredie so službami na vysokej úrovni, vhodný aj pre rodiny s deťmi. Nákupné strediská sú vzdialené 17km, aquapark Aquaventure 5km a letisko 47km.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Deluxe izby sú moderne a luxusne zariadené s kompletne vybavenou kúpeľňou vrátane kúpacích plášťov, sušiča vlasov, klimatizáciou, telefónom, trezorom, LCD TV, minibarom, varnou kanvicou, prípojkou na internet (za poplatok) a balkónom. Za doplatok hotel ponúka aj ďalšie kategórie izieb: premium a junior suity.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala, 4 reštaurácie (A´la Turca s tureckou kuchyňou, Chef Steak House s ponukou steakov prvotriednej kvality, Roccha Mediterranean, Gold & Silver private Dining room, kaviareň, 2 longues, bazénový komplex s 2 bazénmi, terasou a barom, konferenčné centrum, fitness centrum, sauna, parný kúpeľ, joga, pilates, zumba, vodná gymnastika, Rixos Royal Spa – wellness a spa centrum so širokou ponukou rôznych procedúr, masáží, kozmetický salón (za poplatok), detský miniklub, Rixi s pestrou ponukou detských aktivít, detské disco, babysitter (za poplatok), na pláži samostatná časť pre rodiny s deťmi, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-raňajky formou bohatých bufetových stolov; možnosť doobjednať si večere

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.