Leto 2020, Spojené arabské emiráty

Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence *****Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence ***** Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence ***** Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence ***** Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence ***** Hilton Dubai Jumeirah Resort & Residence *****

Nádherný luxusný hotelový rezort patriaci do prestížnej hotelovej siete Hilton, ktorý sa nachádza v novej mestskej časti Dubaja – Dubai Marina, priamo na jednej z najznámejších pláži v meste – Jumeirah Beach, 30km od medzinárodného letiska a 25km od centra mesta. Hotel má skvelú polohu v susedstve pešej zóny s množstvom obchodíkov, barov či reštaurácií. K rôznym nákupným centrám vás viackrát denne odvezie hotelová doprava.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
De luxe izby (38 m2) sú moderne a komfortne zariadené, s kúpeľňou, sušičom na vlasy, TV, rádiom, telefónom, internetom (za poplatok), klimatizáciou, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a balkónom. Hotel disponuje taktiež izbami Deluxe s výhľadom na more, rodinné suity, v časti Residence štúdia bez výhľadu na more, štúdia s výhľadom na more, štúdia deluxe.

Moderný rezort pozostáva z hlavnej budovy priamo na pláži a časti Residence Tower ležiacej v druhom rade od pláže, ktorú s hlavnou budovou spája most. Hotel ponúka 5 reštaurácií (napr. taliansku, latinskoamerickú...), 4 bary, lobby lounge, obchody, SPA centrum s ponukou rôznych masáží a procedúr, bazén v hotelovej záhrade a v časti Residence, poolbar, fitness, aerobik, možnosť vodných športov na pláži, detský bazén a ihrisko, herňa, babysitter (za poplatok)...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- raňajky; možnosť doobjednať si večere, možnosť detského menu

Detii za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.