Leto 2022, Spojené arabské emiráty

Hilton Resort Ras Al Khaimah & Spa *****Hilton Resort Ras Al Khaimah & Spa ***** Hilton Resort Ras Al Khaimah & Spa ***** Hilton Resort Ras Al Khaimah & Spa ***** Hilton Resort Ras Al Khaimah & Spa ***** Hilton Resort Ras Al Khaimah & Spa *****

Tento nádherný moderný hotelový komplex leží priamo na 1,2km dlhej súkromnej piesočnatej pláži. Centrum Ras Al Khaimah je vzdialený cca 2km od hotela, letisko v Dubaji približne 90km. Z hotela premáva 3x týždenne hotelový bus k nákupným centrám v Dubaji (za poplatok). Symbióza tradičných arabských a moderných prvkov vytvárajú útulnú i luxusnú atmosféru tohto rezortu.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Deluxe izby, komfortne a elegantne zariadené v arabskom štýle. Majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, TV, rádio, telefón, prístup na internet, klimatizáciu, minibar, trezor, varnú kanvicu, žehličku a balkón s výhľadom na more. Hotel disponuje izbami v hlavnej budove a vilami situovaných v záhrade.

K vybaveniu hotela patrí taktiež 12 reštaurácií: Maarid s medzinárodnou kuchyňou, talianska, thajská, čínska, indická kuchyňa, steak house, reštaurácia Al Bahar ponúka jedlá a ryby z grilu, niekoľko barov, kaviareň, obchody, fitness a moderné SPA centrum so saunou, jacuzzi a turecký hammam (plocha cca 2000 m2), 5 veľkých bazénov, stolný tenis, badminton, šípky, pilates, golf na známom ihrisku „Tower Links Golfclub“ (vzdialené cca 10km), detský bazén a ihrisko, Kid´s Club...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii na pláži i pri bazénoch zdarma.

Stravovanie:
- polpenzia: formou bufetových stolov; za poplatok možnosť doobjednať si služby all inclusive, ktoré zahŕňajú aj obedy a nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje v čase od 12:00 – 24:00


Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.