Poznávacie zájazdy

Okruh západnou Anatóliou s pobytom pri moriOkruh západnou Anatóliou s pobytom pri mori Okruh západnou Anatóliou s pobytom pri mori Okruh západnou Anatóliou s pobytom pri mori Okruh západnou Anatóliou s pobytom pri mori

1.deň zájazdu:
odlet do Antalye. Transfer z letiska do hotela v Antalyi. Ubytovanie v hoteli a večera.

2.deň zájazdu:
raňajky, odchod z hotela do mesta Konya, ktoré patrí medzi prvé anatolské centrum kresťanstva. Prehliadka mesta, návšteva múzea Mevlana, odchod autobusom do Kappadokie. Krajinu fantastickej pevnosti budete obdivovať v podzemnom meste Kaymakli. Výlet do tejto oblasti patrí medzi najsilnejšie zážitky, ktoré si z Turecka prinesiete. Ubytovanie a večera.

3.deň zájazdu:
po raňajkách pokračuje prehliadka tejto rozprávkovej oblasti návštevou regiónu Kappadokie-mestečka Göreme .Prehliadka prírodného múzea s množstvom chrámov postavených priamo v skale. Ubytovanie v Kappadokii a večera.

4.deň zájazdu:
po raňajkách odchod do Ankary. Návšteva Múzea anatolských kultúr známeho tiež ako Chetitské múzeum. Po prehliadke odchod do jedinečného a nádherného mesta- Istanbulu. Ubytovanie a večera.

5.deň zájazdu:
raňajky, celodenná prehliadka Istanbulu-námestie Hippodrom, Modrá mešita, Topkapi palác s mnohými pokladmi Osmanskej ríše, Chrám Božej Múdrosti a Veľký Bazár. Návrat do hotela a večera.

6.deň zájazdu:
raňajky, odchod smerom na Canakkale. Plavba trajektom cez úžinu Dardanely, návšteva Homérovej Tróje a Bergama, jedného z najimpozantnejších miest Turecka. Ubytovanie a večera.

7.deň zájazdu:
po raňajkách prehliadka Akropoly v Pergamone a odchod do starobylého mesta Efez s návštevou jedného zo siedmich divov sveta-Chrámu bohyne Artemis. Po prehliadke presun do mesta Pamukkale. Prehliadka antického kúpeľného mesta Hierapolis a jedinečného prírodného fenoménu Pamukkale-„bavlníkových vodopádov“ s liečivými termálnymi prameňmi. Ubytovanie v hoteli, večera.

8.deň zájazdu:
raňajky, transfer na letisko do Antalye, odlet na Slovensko, resp. transfer do hotela podľa vášho výberu v rámci pobytového zájazdu.

9.-14.deň zájazdu:
voľný program pri mori v 3*-5* hoteloch so službami all inclusive, resp. ultra all inclusive na Tureckej riviére. Individuálny program s možnosťou zakúpenia fakultatívnych výletov.

15.deň zájazdu:
raňajky, transfer na letisko do Antalye, odlet na Slovensko.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie: 7-krát ubytovanie v 3*hoteloch
Stravovanie: 7-krát polpenzia v 3*hoteloch
Doprava: Letecky z Bratislavy a Košíc. Počas okruhu doprava luxusným klimatizovaným autobusom a lodný trajekt + letiskové a palivové poplatky
Ostatné: Služby sprievodcu a delegáta, program (bez vstupov, orientačná cena vstupov 100 EUR/osoba)

Poznámka:
CK si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.