Leto 2020, Kapverdské ostrovy

Bravo Club Vila Do Farol ****Bravo Club Vila Do Farol **** Bravo Club Vila Do Farol **** Bravo Club Vila Do Farol **** Bravo Club Vila Do Farol **** Bravo Club Vila Do Farol ****

Tento obľúbený rodinný hotel má výbornú polohu priamo pri širokej piesočnatej pláži v blízkosti mestečka Santa Maria (cca 2km). Hotel je vedený pôvodne ako taliansky klubový hotel, ale za posledné roky si získal aj širokú medzinárodnú klientelu. Na svoje si tu určite prídu najmä milovníci aktívnej dovolenky a rôznych športových aktivít.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, klimatizované, možnosť 1-2 prísteliek. Vybavené sú telefónom, SAT TV, trezorom, mini chladničkou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy a terasou.

Hotel pozostáva z hlavnej budovy, kde sa nachádza recepcia, bar, spoločenská miestnosť a z plážových bungalovoch. Hotelový areál zdobí veľký bazénový komplex v tesnej blízkosti pláže, detský bazén, bazén so slanou vodou a vírivka, slnečná terasa, tenisový kurt, možnosť plážového volejbalu, vodnej gymnastiky, lukostreľby, potápania, windsurfingu...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii zdarma na pláži i pri bazénoch.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov čase od 10:00 – 24:00

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.