Leto 2020, Kapverdské ostrovy

Meliá Tortuga Beach Resort & Spa *****Meliá Tortuga Beach Resort & Spa ***** Meliá Tortuga Beach Resort & Spa ***** Meliá Tortuga Beach Resort & Spa ***** Meliá Tortuga Beach Resort & Spa ***** Meliá Tortuga Beach Resort & Spa *****

Nachádza sa priamo pri nádhernej piesočnatej pláži, pri vstupe do vody pred hotelom miestami s kamennými podlažiami (cca 150m od hotela pozvoľný vstup do mora), na ostrove Sal, cca 4km od centra mestečka Santa Maria s nákupnými možnosťami a s ďalšou krásnou belostnou plážou, do ktorého pravidelne premáva hotelový autobus. Tento moderný hotelový komplex bol postavený v roku 2011.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Hotel ponúka iba priestranné suity. Štandardná izba pozostáva z obývacej miestnosti, kuchynského kútika a oddelenej spálne. Rodinná suita pozostáva z obývacej miestnosti, kuchynského kúta a 2 oddelených spální s 2 kúpeľňami. Každá izba je klimatizovaná a je vybavené LCD TV, telefónom, chladničkou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou.

Hotelový komplex pozostáva z centrálnej budovy a záhradných viliek. K jeho vybaveniu patrí taktiež hlavná reštaurácia, lobby bar s WIFI pripojením, recepcia, SPA centru, 2 bazény s barom, detský bazén, slnečná terasa, fitness, plážová reštaurácia, detské ihrisko, rôzne animácie, na pláži možnosť vodných športov...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii na pláži i pri bazénoch zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, popoludňajšie občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 – 23:00, večera v gourmet reštaurácii na základe rezervácie

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.