Leto 2020, Kapverdské ostrovy

Riu Funana *****/Garopa *****Riu Funana *****/Garopa ***** Riu Funana *****/Garopa ***** Riu Funana *****/Garopa ***** Riu Funana *****/Garopa ***** Riu Funana *****/Garopa *****

Tento nádherný hotelový komplex sa nachádza priamo pri krásnej piesočnatej pláži, na ostrove Sal, cca 1,5km od centra mestečka Santa Maria s nákupnými možnosťami a ďalšou krásnou belostnou plážou.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú priestranné, klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, alebo rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek. Vybavené sú TV, telefónom, chladničkou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy a balkónom alebo terasou.

Hotel pozostáva z centrálnej budovy a záhradných viliek s priestrannými izbami a suitami. Hotel disponuje bufetovou reštauráciou, lobby barom, WIFI pripojením, veľkým bazénom s barom, detským bazénom, slnečnou terasou, fitness centrom, hlavnou reštauráciou, ázijskou reštauráciou, reštauráciou s výhľadom na duny (medzinárodná kuchyňa), kapverdskou reštauráciou, BBQ reštauráciou, niekoľkými barmi, nočným klubom, detským ihriskom, miniklubom, SPA centrom (za poplatok), požičovňou bicyklov, vodných športov, denným i večerným animačným programom...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, poobedňajšie občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 – 23:00, večera v gourmet reštaurácii na základe rezervácie

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.