Leto 2020, Tunisko

Sentido Phenicia ****Sentido Phenicia **** Sentido Phenicia **** Sentido Phenicia **** Sentido Phenicia **** Sentido Phenicia ****

Tento moderný hotel sa nachádza v krásnej palmovej záhrade s olivovníkmi, približne 6km od centra Hammametu a asi 5km od hotelovej zóny, jachtového prístavu a 2 golfových ihrísk v Hammamet – Yasmine. Od letiska v Monastire je vzdialený približne 95km. Nádherná piesočnatá pláž s pestrou ponukou vodných športov sa nachádza priamo pri hoteli. Na svoje si tu určite prídu aj milovníci jogy.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, klimatizované, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, WIFI pripojenie, trezor, minibar, telefón a balkón alebo terasa.
Hotel pozostáva z 3 štvorposchodových budov. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia so zmenárňou, hlavná reštaurácia, barbecue reštaurácia, a´la carte reštaurácie, maurská kaviareň, lobby bar, WIFI pripojenie, bary, obchod so suvenírmi, vonkajší bazén, vnútorný bazén, jacuzzi, detský bazén, 7 tenisových kurtov, aerobik, aquaerobik, lukostreľba, biliard, minigolf, stolný tenis, salón krásy, hammam, masáže, fitness, volejbal, futbal, vodné pólo, diskotéka, animácie pre deti i dospelých, miniklub, detské ihrisko...Slnečníky, ležadlá a matrace sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, osušky za depozit.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v určenom čase, popoludňajšie občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.