Leto 2024, Tunisko

Movie Gate Miramar ****Movie Gate Miramar **** Movie Gate Miramar **** Movie Gate Miramar **** Movie Gate Miramar **** Movie Gate Miramar ****

Dovolenka ako z filmu – to je hlavné motto tohto hotela. V tomto koncepte je k dispozícii plne vybavené 3D kino, vonkajšie kino, bary s hollywoodskou tematikou – Coyote Ugly a Pomáda, filmové štúdio s tímom filmárov a maskérov, ktorí vám radi natočia váš vlastný film z dovolenky, na ktorú určite len tak skoro nezabudnete. Krásna piesočnatá pláž s miernym vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Hotel je od letiska v Monastire vzdialený približne 11km a od centra Hammametu s nákupnými možnosťami, reštauráciami a barmi asi 4km. V blízkosti hotela sa nachádzajú aj známe golfové ihriská Yasmine a Citrus vzdialené len 10 minút.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, centrálne klimatizované. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar, internet (za poplatok) a balkón alebo terasa.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, lobby bar, internet a WIFI pripojenie, zmenáreň, obchod so suvenírmi, trezory, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácií, 6 barov, 5 bazénov, detský bazén, aquapark, vnútorný bazén, 2 tenisové kurty, volejbal, futbal, aerobik, SPA centrum (sauna, masáže, vírivka), animácie a večerný program pre deti aj dospelých, mini club, junior club, detské ihrisko, mini disko, divadlo, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma, plážové osušky za depozit.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie, popoludňajšie občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.