Leto 2024, Tunisko

Samira Club ***Samira Club *** Samira Club *** Samira Club *** Samira Club *** Samira Club ***

Obľúbený hotelový klubový komplex s bohatými zábavnými i športovými aktivitami pre deti i dospelých je od centra Hammamet s množstvom obchodíkov, kaviarní či reštaurácií vzdialený asi 7km. Moderné turistické stredisko Hammamet Yasmine je vzdialené približne 5km a je ľahko dostupné turistickým vláčikom a taxíkom. Nádherná dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a s bohatou ponukou vodných športov sa nachádza priamo pri hoteli. Hotelový komplex Samira Club pozostáva z prízemných bungalovov postavených v maurskom štýle.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, prízemné bungalovy ponúkajú možnosť 1 – 2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou ( v mesiacoch júl – august), kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom, SAT TV, trezorom, minibarom (na vyžiadanie) a malou terasou.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, internetový kútik, reštaurácia, bar, snack bar pri bazéne, maurská kaviareň, obchodík so suvenírmi, bazén s tobogánom, ihrisko pre basketbal, volejbal a futbal, 2 tenisové kurty (rezervácia vopred na recepcii), stolný tenis, posilňovňa, diskotéka pod holým nebom, wellness centrum, jazdecký a potápačský kurz, biliard, hracie automaty, mini ZOO, detské ihrisko, miniklub...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v hotelom určenom čase, ľahké popoludňajšie občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.