Leto 2024, Tunisko

Thalassa Sousse ****Thalassa Sousse **** Thalassa Sousse **** Thalassa Sousse **** Thalassa Sousse **** Thalassa Sousse ****

Hotel obklopený subtropickou záhradou sa nachádza 4km od mestečka Sousse a prístavu Port el Kantaoui s nákupnými možnosťami, barmi a reštauráciami. Golfové ihrisko Golf Kantaoui je od hotela vzdialené asi 5km a letisko v Monastire asi 16km. Nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a pestrou ponukou vodných športov či služieb potápačského centra sa nachádza priamo pred hotelom.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, trezorom a minibarom (za poplatok), pripojením na internet a balkónom alebo terasou.

Tento zrekonštruovaný hotelový komplex pozostáva z 3-poschodovej hlavnej budovy a záhradných bungalovov. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, WIFI pripojenie, lobby bar, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie, bary, 4 bazény vrátane jedného relaxačného s výhľadom na pláž, vnútorný bazén, tenis, stolný tenis, minigolf, aerobik, vodné pólo, Elyssa Spa centrum (masáže, sauna, hammam, kaderník, salón krásy...), aquapark, rôzne športové i zábavné animačné aktivity pre deti i dospelých, miniklub, detské ihrisko...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži zdarma, osušky sú k dispozícii za depozit.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, detské menu, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v hotelom určenom čase, ľahké popoludňajšie občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.