Leto 2020, Tunisko

Clubhotel Riu Marco Polo ****Clubhotel Riu Marco Polo **** Clubhotel Riu Marco Polo **** Clubhotel Riu Marco Polo **** Clubhotel Riu Marco Polo **** Clubhotel Riu Marco Polo ****

Tento obľúbený hotel, zameraný hlavne na dospelú klientelu sa nachádza asi 8km od historického centra Hammametu, v pešej vzdialenosti od jachtového prístavu a mediny v Hammamet – Yasmine. V blízkosti hotela sú taktiež nákupné možnosti a k pestrému programu vašej vysnívanej dovolenky určite prispejú aj hoteloví animátori, ktorí si pripravili rozličné športové a zábavné aktivity pre deti i dospelých. Nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, WIFI pripojením a balkónom alebo terasou.

Hosťom tohto pekného štvorposchodového hotelového komplexu je k dispozícii taktiež recepcia, internet a WIFI, lobby bar, obchodík so suvenírmi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, bary, maurská kaviareň, bazén, detský bazén, vnútorný bazén, stolný tenis, volejbal aerobik, aquagym, tenis, wellness centrum (masáže, sauny, hammam, salón krásy...), možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch i na pláži zdarma, plážové osušky sú k dispozícii za depozit.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v hotelom určenom čase, ľahké popoludňajšie občerstvenie

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.