Leto 2020, Egypt

Premier Le Reve (De Luxe)*****Premier Le Reve (De Luxe)***** Premier Le Reve (De Luxe)***** Premier Le Reve (De Luxe)***** Premier Le Reve (De Luxe)***** Premier Le Reve (De Luxe)*****

Veľmi luxusný hotelový komplex, ktorý určite uspokojí aj tých najnáročnejších z vás. Nachádza sa v stredisku Sahl Hasheesh, ktoré je od letiska v Hurghade vzdialené približne 22km. Široká piesočnatá pláž s koralovým podložím sa nachádza priamo pri hoteli. Vstup do mora je možný z móla a taktiež obuv do vody je na pláži k dispozícii zdarma. Pláž je ideálna na šnorchlovanie. Hotel odporúčame hlavne dospelým zákazníkom.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú luxusne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, papučami, LCD TV, telefónom, kanvicou na kávu a čaj, trezorom, minibarom, pripojením na internet (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, obchodíky so suvenírmi, WIFI, lobby bar, knižnica, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie, bary, 2 bazény, wellness centrum (vírivky, masáže, sauna – za poplatok), kaderníctvo, fitness, tenis, squash, volejbal, futbal, požičovňa bicyklov, lekár a lekáreň, animácie počas dňa + večerný program, možnosť vodných športov a potápania na pláži...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
-ultra all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, miestne a vybrané druhy importovaných alkoholických a nealkoholických nápojov v baroch v určenom čase, snack + koláče


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.