Leto 2020, Egypt

Royal Azur *****Royal Azur ***** Royal Azur ***** Royal Azur ***** Royal Azur ***** Royal Azur *****

Luxusný hotelový komplex Royal Azur je situovaný v zálive Makadi Bay, v južnej časti Hurghady. Od jej centra je vzdialený asi 45km, od letiska asi 40km. Priamo pred hotelom sa nachádza nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora s pestrou ponukou vodných športov či služieb potápačského centra. Royal Azur je hotelovým komplexom, ktorý určite uspokojí nároky aj tých náročnejších z vás.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar, rýchlovarná kanvica na kávu a čaj a balkón alebo terasa.

V tomto rozľahlom hotelovom komplexe sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou a trezormi zdarma, zmenáreň, obchodná arkáda, internet + WIFI pripojenie, hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie, bary, diskotéka, kaderníctvo, 2 vonkajšie bazény, fitness, tenis, squash, stolný tenis, biliard, masáže, sauna, jazda na koni (za poplatok), šach, kanoe + vodné bicykle zdarma, animácie počas dňa pre deti i dospelých, večerný program + diskotéky, miniklub, detský bazén a ihrisko...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje + káva, čaj, ľahké občerstvenie počas dňa

Deti za zvýhodnené ceny!


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.