Leto 2020, Egypt

Akassia Swiss Resort *****Akassia Swiss Resort ***** Akassia Swiss Resort ***** Akassia Swiss Resort ***** Akassia Swiss Resort ***** Akassia Swiss Resort *****

Tento moderný hotelový komplex sa nachádza na jednom z najkrajších mieste pre potápačov, asi 10 minút od centra mestečka El Quseir. V areáli hotela je veľký aquapark s rôznymi tobogánmi a atrakciami, kde sa určite vyšantia nielen deti, ale aj dospelí. Hotelový komplex pozostáva z dvoch častí: Club Calimera a LTI Akassia. Nádherná široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom – na pláži sa nachádza umelo vybudovaný bazén v mori alebo vstup do mora je taktiež umožnení z móla. Pláž vám ponúka nielen sladké leňošenie, ale taktiež bohatú ponuku vodných športov, šnorchlovanie či potápanie.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou s WC, klimatizáciou, SAT TV, sušičom na vlasy, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), WIFI pripojením (za poplatok) a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú aj priestrannejšie rodinné izby s dvoma spálňami.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie alebo internet v kaviarni, lobby bar, orientálny stánok, obchodíky so suvenírmi, niekoľko reštaurácií – hlavná a a´la carte reštaurácie (napr. barbecue, orientálna s rybími špecialitami...), bary, bazény, 2 tenisové kurty, stolný tenis, futbal, biliard, vodné pólo, šípky, lukostreľba, wellness centrum (masáže, vírivka, salón krásy – za poplatok), fitness, divadlo, diskotéky, večerné animácie a taktiež animácie pre deti, aquapark s tobogánmi, divoká rieka, miniklub, detské bazény, detské ihrisko, bazén s umelými vlnami...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje + káva, čaj, zmrzlina, snack v určenom čase

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.