Leto 2022, Egypt

Pensee Royal Garden ****Pensee Royal Garden **** Pensee Royal Garden **** Pensee Royal Garden **** Pensee Royal Garden **** Pensee Royal Garden ****

Obľúbený hotelový komplex Pensee Azur Resort sa nachádza približne 40km od letiska v Marsa Alam – jedného z najkrajších miest pre potápačov a 20km od El Quseir s nákupnými možnosťami, reštauráciami a barmi. Nádherná široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pri hoteli, ktorá vám ponúka nielen sladké leňošenie, no taktiež možnosť potápania, šnorchlovania či pestrý výber rôznych vodných športov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, rýchlovarná kanvica na kávu a čaj, minibar, WIFI pripojenie (za poplatok), trezor a balkón alebo terasa.

K hotelovému vybaveniu patrí taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, internet a WIFIm kivvy var, obchodík so suvenírmi, niekoľko reštaurácií a barov, bazén v rozľahlej hotelovej záhrade, bazén pre deti, tenis, stolný tenis, fitness, biliard, wellness centrum (sauna, jacuzzi, masáže – za poplatok), rôzne animačné aktivity pre deti i dospelých, miniklub, detské ihrisko...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky a večere v hlavnej reštaurácii Pensee formou bufetových stolov, obedy formou bufetu v reštaurácii Coral Beach, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje + káva, čaj, snack, zmrzlina v určenom čase

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.