Leto 2024, Egypt

Mövenpick Resort *****Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort ***** Mövenpick Resort *****

Luxusný hotelový komplex postavený v núbijskom štýle ležiaci v jednom z najkrajších mieste pre potápačov v oblasti Marsa Alam, 7km od mestečka El Quseir. Nádherná široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli, kde na vás čaká nielen sladké leňošenie na horúcom egyptskom slnku, ale taktiež široká ponuka vodných športov či potápania.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú elegantne a komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, WIFI pripojením a balkónom alebo terasou.

Hotelový rezort pozostáva s viacerých prízemných bungalovov a hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, WIFI, lobby bar, internetová kaviareň, niekoľko reštaurácií – hlavná a a´la carte reštaurácie, bary, konferenčná miestnosť, obchody so suvenírmi, bazény, wellness centrum (masáže, vírivka, sauna, salón krásy...), orientálny stánok, fitness centrum, tenis, squash, volejbal, futbal, biliard, stolný tenis, prenájom bicyklov, detský bazén a ihrisko, miniklub, večerné programy a animácie pre deti i dospelých...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje + káva, čaj, snack v určenom čase

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.