Leto 2022, Taliansko - SARDÍNIA

Rosa Marina Resort ****Rosa Marina Resort **** Rosa Marina Resort **** Rosa Marina Resort **** Rosa Marina Resort **** Rosa Marina Resort ****

Tento obľúbený hotelový komplex je umiestnený v krásnej subtropickej záhrade s palmami a olivovníkmi na pobreží Jadranského mora v malebnom mestečku Ostuni, nazývané aj biele mesto „La Citta bianca“, postavené v orientálnom štýle, ľahko dostupné miestnou dopravou. Nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená približne 350m a je ľahko dostupná aj mini vláčikom. Rozsiahly hotelový komplex Rosa Marina Resort, postavený v stredomorskom štýle, svojimi službami splní požiadavky aj tých najnáročnejších z vás. Letisko Brindisi je vzdialené 35 km a letisko Bari 89km od komplexu.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú elegantne a komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky. Vybavené sú sušičom na vlasy, TV LCD, telefónom, kúpeľňou s WC a terasou. Hotel disponuje aj priestrannými suitami pre 2-4 osoby.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, reštaurácia, pizzeria, bar, butik, obchod so šperkami, amfiteáter, kaderníctvo, wellness centrum (rôzne masáže a skrášľovacie procedúry – za poplatok), 2 bazény so slnečnou terasou, tenisové kurty, mini futbalové ihrisko, plážové volejbalové ihrisko, bohaté denné animácie so športovým programom + večerné show v amfiteátri + rôzne animácie pre deti a mládež, detská diskotéka...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne aj na pláži k dispozícii zdarma. Na pláži sa nachádza aj bar s pizzériou „II Pontile“.

Stravovanie:
- light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov medzinárodnej a stredomorskej kuchyne, k jedlám nealkoholické nápoje, stolová voda, miestne víno a pivo

Deti za zvýhodnené ceny !

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.