Leto 2020, Taliansko - SARDÍNIA

Chia Laguna Resort *****Chia Laguna Resort ***** Chia Laguna Resort ***** Chia Laguna Resort ***** Chia Laguna Resort ***** Chia Laguna Resort *****

Tento luxusný hotelový komplex je situovaný priamo nad nádhernou lagúnou. Jedna z najkrajších piesočnatých pláži na ostrove sa nachádza asi 700m od hotela. Od centra strediska Domu de Maria je hotel vzdialený asi 7km, od letiska približne 58km. Hotel je postavený v typickom talianskom štýle. Chia Laguna Resort sa nachádza v rozľahlom hotelovom komplexe, ktorý tvoria 3 hotely a súkromné vilky.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú komfortne a elegantne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky. Vybavené sú kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, LCD SAT TV, telefónom, minibarom a trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, bary, reštaurácie, obchody, vonkajší bazén umiestnený v krásnej záhrade so slnečnou terasou, wellness centrum (procedúry, masáže, beauty centrum – za poplatok), posilňovňa, kurzy tenisu a golfu, jazdenie na koňoch, požičovňa horských bicyklov, bohatá ponuka vodných športov na pláži, detský bazén a ihrisko, miniklub, junior klub, dobrodružný klub, bohatá ponuka vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma (spoplatnené sú iba ležadlá a slnečníky v prvom a druhom rade), plážové uteráky sú k dispozícii za depozit.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večere v a´la carte reštaurácii La Terrazza, špeciálne detské menu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.