Leto 2020, Taliansko - SARDÍNIA

Club Saraceno ****Club Saraceno **** Club Saraceno **** Club Saraceno **** Club Saraceno **** Club Saraceno ****

Obľúbený hotelový komplex Club Saraceno je situovaný v zátoke Baia di San Gemiliano. Do centra strediska Arbatax, vzdialenom približne 5km, s množstvom reštaurácií a nákupných možností premáva miestna doprava. Zastávka autobusu sa nachádza priamo pred hotelom. Centrum strediska Tortoli je vzdialené cca 4km a transfer z letiska Cagliari a z Olbia trvá približne 2 hodiny. Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 100 – 300m (podľa polohy izby).

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové. Vybavené sú kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, LCD SAT TV, trezorom a chladničkou (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Hotel disponuje aj rodinným izbami a superior izbami.

Tento rozľahlý hotelový komplex tvorí hlavná budova a viacero poschodových pavilónov umiestnených v udržiavanej záhrade. Hotel svojim klientom ponúka taktiež vstupnú halu s recepciou, WIFI pripojenie, požičovňu áut a bicyklov, potápačské centrum, minimarket, lekársku službum bary, reštauráciu s terasou a výhľadom na more, vonkajší bazén, skupinovú výučbu windsurfingu, tenisu, futbalu, bowling, aquagym, stolný tenis, pestré animačné aktivity počas celého dňa, možnosť vodných športov na pláži,...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma (spoplatnené sú iba ležadlá a slnečníky v prvom a druhom rade).

Stravovanie:
-light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov + stolové víno, voda a niektoré nealkoholické nápoje (obmedzené množstvo)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.