Leto 2020, Taliansko - SARDÍNIA

Palmasera ****Palmasera **** Palmasera **** Palmasera **** Palmasera **** Palmasera ****

Tento obľúbený rodinný hotelový komplex je situovaný v zátoke Orosei, na východnom pobreží Sardínie, v blízkosti rybárskeho letoviska Cala Gonone s nákupnými možnosťami, barmi a reštauráciami. Nádherná pláž s ružovým pieskom, s pozvoľným vstupom do mora a krištáľovo čistou vodou sa nachádza asi 200m od hotela.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Izby sú príjemne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV, telefónom a minibarom (za poplatok). Väčšina izieb má balkón alebo terasu.

Rozľahlý hotelový komplex tvoria 3 samostatné časti: L´Hotel, Borgo a Villagio. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, obchod, konferenčná miestnosť, bary, hlavná reštaurácia, vonkajší bazén so slnečnou terasou, wellness centrum (sauny, vírivka, masáže, kozmetické procedúry – za poplatok), posilňovňa, tenisové kurty, vodný aerobik, pestré animačné aktivity počas celého dňa, detský bazén a ihrisko, miniklub a juniorklub, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje v čase od 10:00 – 22:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.