Leto 2020, Taliansko - SARDÍNIA

Park Hotel & Spa Cala Di Lepre ****Park Hotel & Spa Cala Di Lepre **** Park Hotel & Spa Cala Di Lepre **** Park Hotel & Spa Cala Di Lepre **** Park Hotel & Spa Cala Di Lepre **** Park Hotel & Spa Cala Di Lepre ****

Tento nádherný hotel sa nachádza vo fascinujúcej lokalite Capo D´Orso, 3km od mesta Palau, priamo oproti Costa Smeralde, ktorá hraničí s národným morským parkom súostrovia La Maddalena. Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 70m od bazéna. Len pár minút autobusom sú dostupné aj pláže Palau a Arzachena. Obľúbený hotel Park & Spa Cala Di Lepre a jeho okolie vám ponúka množstvo nezabudnuteľných zážitkov, ako napríklad výlety loďou na blízke ostrovy či na Costa Smeraldu, športovú rybačku na exkluzívnych lodiach, prestížnu školu plachtenia, možnosť zapožičania vlastnej lode, potápačské centrum...Od letiska je hotel vzdialený približne 39km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Hotel má vo svojej ponuke rôzne štandardné izby a suity. Sú rozdelené na 2 časti:
PARCO – izby sú situovaný v tichšej časti (400-600m od mora), raňajky sú servírované v reštaurácii Le Terrazze
GOLFO – izby sú bližšie k hlavnej hotelovej časti a k službám (200-400m od mora), raňajky sú servírované v hlavnej reštaurácii L´Arcipelago
Izby sú štandardne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, klimatizácia, minibar, trezor, telefón a krytá veranda. Hotel disponuje aj jednolôžkovými izbami a suitami.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI, konferenčná miestnosť, dve reštaurácie, bar so živou hudbou, snack bar pri bazéne, vonkajší bazén, slnečná terasa, tenisové kurty, lukostreľba, futbalové ihrisko, wellness centrum D´EM Marina Spa navrhnuté v harmónii s prírodou (multifunkčné bazény, thalasso, turecké kúpele, sauna, relaxačné procedúry...), posilňovňa, detské ihrisko, skupinové kurzy jazdenia na koňoch – zdarma, miniklub, športové a zábavné animačné aktivity...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a obedy formou bohatých bufetových stolov; možnosť doobjednať si obedy

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.