Leto 2020, Taliansko - SARDÍNIA

Laconia Village ****Laconia Village **** Laconia Village **** Laconia Village **** Laconia Village **** Laconia Village ****

Hotel je situovaný na okraji Costa Smeralda, len 2km od mesta Cannigione s množstvom obchodíkov a malebným malým prístavom. Súostrovie La Maddalena je vzdialené len pár minút plavby loďou. Pekná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom, od hotela ju oddeľuje len miestna komunikácia. Počas vašich dovolenkových dní plných oddychu a slnka vám k dispozícii bude taktiež hotelový autobus, ktorý vás zdarma zavezie aj na ďalšiu pláž – Barca Bruciata / Tancamanna. Od letiska je Laconia Village vzdialený približne 30km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, zrekonštruované, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, telefón a balkón. Hotel disponuje aj izbami typu Demi Suite pozostávajúce z dvoch miestností.

Hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy a ďalších pavilónov. Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, internetový kútik, TV miestnosť, bary, veľká reštaurácia, bazén pre dospelých i pre deti, tenisové kurty, aerobik, lukostreľba, kolky, pestrý animačný denný i večerný program, detské ihrisko...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere formou bufetu s nápojmi; možnosť doplatiť si obedy

Deti za zvýhodené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.