Leto 2020, Taliansko - SARDÍNIA

Resort Grande Baia ****



Resort Grande Baia **** Resort Grande Baia **** Resort Grande Baia **** Resort Grande Baia **** Resort Grande Baia ****

Tento nový moderný hotelový rezort sa nachádza na pobreží Costa Smeralda na severovýchode Sardínie, medzi ostrovmi Molara a Tavolara, len 8km od strediska San Teodoro s množstvom nákupných možností, reštaurácií či barov. Rezort je situovaný len 300m od nádhernej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a s krištáľovo čistým morom. Letiska v Olbii je od hotela vzdialené približne 20km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú elegantne a štýlovo zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, LCD SAT TV, telefónom, internetovým pripojením, minibarom, trezorom (za poplatok) a terasou. Hotel disponuje aj baby izbami.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, TV miestnosť, obchody, požičovňa bicyklov, reštaurácie, lobby bar, lounge bar s panoramatickým výhľadom, udržiavaná hotelová záhrada s multifunkčným bazénom a slnečnou terasou, bar pri bazéne, posilňovňa, wellness centrum (bazény, masáže, thalassoterapia, relaxačná zóna, sauny...), salón krásy, detské ihriská, herňa, animácie, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok, plážové uteráky na kauciu.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, popoludňajšie snacky, koláče, špeciálne detské menu

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.