Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Iberostar Albufera Playa / Park *****Iberostar Albufera Playa / Park ***** Iberostar Albufera Playa / Park ***** Iberostar Albufera Playa / Park ***** Iberostar Albufera Playa / Park ***** Iberostar Albufera Playa / Park *****

Tieto dva hotely – Iberostar Albufera Playa a Iberostar Albufera Park tvoria jeden nádherný hotelový komplex situovaný v severnej časti ostrova, v blízkosti strediska Playa de Muro a národného parku S´Albufera. Časť Iberostar Albufera Park by sme odporúčali hlavne rodinám s deťmi, časť Iberostar Albufera Playa dospelým osobám či párom, ktoré by sa na svojej dovolenke radi vyhli detskému kriku či šanteniu. Krásna , jedna z najvyhľadávanejších pláži ostrova - Playa de Muro s bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Rušné stredisko Can Picafort je vzdialené približne 3km, Alcudia je vzdialená približne 8km.

Vybavenie komplexu / ubytovanie:
Iberostar Albufera Playa: Izby sú komfortne zariadené, vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok) a balkónom.
Iberostar Albufera Park: Rodinné izby apartmánového typu (spálňa a obývacia časť s oddeleným kuchynským kútikom), vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok), chladničkou, mikrovlnou rúrou a balkónom.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež priestranná vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, snack bar, hlavná reštaurácia, bar so živou hudbou, diskotéka, kaviareň, plážový bar, vonkajší bazén, slnečná terasa, bar pri bazéne, Spa Sensations THAI ZEN, posilňovňa, stolný tenis, šípky, vodná gymnastika, strečing, fit ball, spinning, fit bike, jogging, futbal, animačný program pre deti i dospelých, detský bazén a ihrisko, miniklub, maxiklub, juniorklub...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje v čase od 10:30-01:00, poobedňajšie snacky (hotdogy, hamburgery,...), zmrzlina

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.