Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Cala Marsal ****Cala Marsal **** Cala Marsal **** Cala Marsal **** Cala Marsal **** Cala Marsal ****

Cala Marsal je obľúbeným hotelom, vyhľadávaný najmä rodinami s deťmi či taktiež milovníkmi aktívnej dovolenky. Nachádza sa v pokojnom prostredí malebného zálivu Cala Marsal, no zároveň len 10 minút chôdze od mestečka Porto Colom s krásnym prírodným prístavom s majákom, plného rôznych obchodíkov, barov či reštaurácií. Na svoje si tu určite prídu aj milovníci golfu, keďže v blízkosti hotela sa nachádza 18-jamkové ihrisko Golf O´Or. Krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 100m od hotela. Od letiska je hotel vzdialený približne 50km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, trezorom (za poplatok), telefónom a balkónom. Hotel ponúka taktiež rodinné izby ako aj izby pre hendikepovaných klientov.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, reštaurácia, 2 vnútorné bary, bar pri bazéne, 2 vonkajšie bazény, posilňovňa, sauna (za poplatok), multifunkčné ihrisko (tenis, basketbal, volejbal, squash, biliard, stolný tenis, bohaté animácie pre deti i dospelých, detský bazén a ihrisko, miniklub, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- light all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane vína a vody k hlavným jedlám; možnosť doplatiť si all inclusive, ktorý naviac zahŕňa aj podávanie miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v čase 10:30-23:00, snacky a koláče

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.