Leto 2020, Španielsko - MALORKA

Barcelo Ponent Playa ***Barcelo Ponent Playa *** Barcelo Ponent Playa *** Barcelo Ponent Playa *** Barcelo Ponent Playa *** Barcelo Ponent Playa ***

Tento príjemný hotelový komplex je situovaný priamo v malebnej zátoke Cala Ferrera. Nachádza sa v tichej a pokojnej oblasti, avšak stále na dosah rušného turistického centra Cala D´Or. Centrom strediska prechádza dlhá pešia promenáda s množstvom obchodíkov, reštaurácií a kaviarní. Medzi jednotlivými zálivmi premáva taktiež turistický vláčik. Krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v zálive priamo pred hotelom, no v okolitých zálivoch nájdete množstvo ďalších menších pláži. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je hotel ideálnym miestom taktiež pre milovníkov potápania a golfu. Od letiska je vzdialený približne 60km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, kúpeľňa s WC, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasa. Izby majú výhľad na bazén alebo okolie, za príplatok výhľad na more.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, počítačový kútik, spoločenské miestnosti, zmenáreň, požičovňa áut, práčovňa, služby lekára, reštaurácia, snack bar, bar pri bazéne, vonkajší bazén, vnútorný bazén, minigolf, volejbal, aerobik, masáže, sauna, turecký kúpeľ (za poplatok), biliard, stolný tenis, tenis, detský bazén a ihrisko, opatrovateľka (na vyžiadanie), pestré animačné aktivity pre deti i dospelých, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje denne od 10:00 do 23:00, poobedňajšie snacky, zmrzlina, koláče

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.