Leto 2020, Turecko

Ali Bey Resort Side *****Ali Bey Resort Side ***** Ali Bey Resort Side ***** Ali Bey Resort Side ***** Ali Bey Resort Side ***** Ali Bey Resort Side *****

Elegantný hotelový komplex s výbornou polohou je ideálnou voľbou pre tých najnáročnejších z vás, ktorí si potrpia na dokonalé služby. Výborná kuchyňa, aquapark s atrakciami pre všetky vekové kategórie, nádherná piesočnatá pláž a spoľahlivý servis sú zárukou bezchybnej dovolenky. Postavený je v tradičnom osmanskom štýle a leží v pokojnom prostredí peknej udržiavanej záhrady s rozlohou 100 000 m2 na východnom pobreží letoviska Side, 2km od centra a 70km od letiska v Antalyi.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú štýlovo zariadené – deluxe izby s možnosťou jednej prístelky. Vybavené sú klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, LCD SAT TV, telefónom, minibarom, setom na prípravu kávy a čaju, jacuzzi vaňou, trezorom a balkónom. Za príplatok (na vyžiadanie) sú za príplatok k dispozícii rodinné izby s dvoma oddelenými spálňami, poschodové rodinné izby a deluxe suity s oddelenou spálňou a obývacou miestnosťou.

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, TV-kútik, hlavná reštaurácia, plážová reštaurácia, a´la carte reštaurácie, niekoľko barov, diskotéka, vonkajší bazénový komplex, aquapark s tobogánmi pre deti aj dospelých, wellness a SPA centrum (turecké kúpele, sauna, ruská sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, snehová fontána), kaderníctvo salón krásy, obchody, detský bazén a ihrisko, miniklub, detský tenisový kurt, šípky, lukostreľba, vodná gymnastika, animačné programy, tenisové kurty, fitness, možnosť vodných športov na pláži...Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší snack, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje servírované v čase od 9:00 – 24:00

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.