Leto 2020, Španielsko

Monteplaya ***Monteplaya *** Monteplaya *** Monteplaya *** Monteplaya *** Monteplaya ***

Obľúbený hotel Monteplaya leží priamo na promenáde rušného letoviska Malgrat de Mar, ktoré je prepojené so strediskom Santa Susanna práve touto krásnou pobrežnou promenádou. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov, reštauráciou, obchodíkov či diskoték, ktoré vám umožnia zažiť tú pravú španielsku temperamentnú atmosféru. Pobyt pri mori si môžete spestriť aj návštevou neďalekého zábavného parku Marineland s vodným parkom a delfináriom. Hotel sa nachádza od nádhernej piesočnatej pláže len 50m, na ktorú sa ľahko dostanete aj podchodom.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú veľmi pekne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok) a priestranným balkónom.

Tento moderný bezbariérový hotel disponuje taktiež reštauráciou, denným barom, internetovým kútikom, hracími automatmi, biliardom, terasou na slnenie s 2 bazénmi – z toho jeden relaxačný s jacuzzi, ihriskom s preliezačkami, hojdačkami a šmýkačkami, bazénom s oddelenou časťou pre deti, miniklubom, bohatá ponuka vodných športov na pláži, v neďalekom športovom centre (100m) sa nachádzajú tenisové kurty, futbalové a basketbalové ihriská, squash, minigolf...Ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži slnečníky i ležadlá za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov; možnosť doplatiť si obedy

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.