Leto 2022, Turecko

Alba Queen *****Alba Queen ***** Alba Queen ***** Alba Queen ***** Alba Queen ***** Alba Queen *****

Hotelový komplex Alba Queen, otvorený v roku 2008 sa ako súčasť konceptu Alba Hotels zameriava predovšetkým na vytvorenie dokonalých podmienok pre strávenie nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky. Tento fakt potvrdzujú aj bohaté denné i večerné animačné programy, ktoré zabezpečuje profesionálny medzinárodný animačný tím, dokonca i so slovensky hovoriacimi animátormi. Komplexnosť all inclusive programu, elegantné ubytovanie, krásne prostredie, výborná služby a perfektná pláž predstavujú dokonalé uspokojenie nárokov predovšetkým náročnejších rodín. Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti dlhej pláže s jemným pieskom, na ktorú vedie chodník z hotelovej záhrady. Centrum strediska Side je vzdialené cca 10km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek, alebo priestrannejšie dvojizbové rodinné apartmány. K ich základnému vybaveniu patrí kúpeľňa s WC, klimatizácia, minibar, LCD televízor, telefón, sušič vlasov, trezor a balkón alebo terasa (za príplatok možnosť zabezpečiť priamy výhľad na more).

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavný bazén, detský bazén, tobogány, krytý bazén, amfiteáter, nákupná galéria, detský klub a ihrisko, hlavná reštaurácia s terasou, 2 a´la carte reštaurácie, snack bar pri bazéne a na pláži, lobby bar, nočný bar, posilňovňa, tenisový kurt, turecké kúpele, sauna, jacuzzi, stolný tenis, lukostreľba, WIFI, herňa, stolný futbal, biliard, tenis, možnosť vodných športov na pláži, baby sitting (za príplatok), centrum zdravia a masáže (za poplatok)...Slnečníky, lehátka, matrace a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
- all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké jedlá v snack bare pri bazéne i na pláži, zmrzlina, neskorá večera v hlavnej reštaurácii, možnosť večerí v a´la carte reštauráciách (rezervácia vopred), neobmedzená konzumácia nealkoholických a vybraných alkoholických nápojov (v lobby bare 24 hodín denne)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.