Leto 2022, Turecko

Delphin Palace De Luxe *****Delphin Palace De Luxe ***** Delphin Palace De Luxe ***** Delphin Palace De Luxe ***** Delphin Palace De Luxe ***** Delphin Palace De Luxe *****

Tento nádherný rozľahlý hotelový komplex je vlajkovou loďou hotelovej siete Delphin na Tureckej riviére. Kvalitný servis, množstvo športových a zábavných aktivít pre deti i dospelých, výhodná poloha a dobrá dostupnosť z letiska s nenáročným transferom sú hlavné, nie však jediné bonusy tohto hotela. Hotel odporúčame predovšetkým klientom, ktorí sú počas svojej dovolenky radi v centre spoločenského diania a preferujú hotely, v ktorých im nehrozí nuda ani dovolenkový stereotyp. Tento luxusný hotelový komplex je umiestnený v krásnej palmovej záhrade, v obľúbenom stredisku Lara, ktoré je od letiska vzdialené cca 12km, 500m od hotela je klientom k dispozícii nákupné centrum s viacerými obchodíkmi a supermarketmi. Široká piesočnatá pláž je situovaná priamo pri hoteli.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú komfortne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú centrálne riadenou klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, minibarom, trezorom, čajovým a kávovým setom a balkónom, internet za poplatok. K dispozícii sú aj izby s bočným alebo priamym výhľadom na more a priestrannejšie rodinné izby (za príplatok).

K vybaveniu hotela patrí taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 7 a´la carte reštaurácií, lobby bar (24 hodín denne), WIFI, množstvo barov, bazény so šmykľavkami a tobogánmi, krytý bazén, bazén pre deti, SPA a wellness centrum (turecké kúpele, jacuzzi, sauna zdarma), miniklub, detské ihrisko, minidisko, lunapark, stolný tenis, fitness centrum, tenisový kurt, vodný aerobik, gymnastika, šípky, biliard, bowling, potápanie a vodné sporty, kino, obchodné centrum, bohaté denné i večerné aktivity...Slenčníky a lehátka sú k dispozícii zdarma, osušky za depozit.

Stravovanie:
-ultra all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, zmrzlina, ľahké občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov, možnosť večere v a´la carte reštaurácii na základe rezervácie vopred (na recepcii)

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.