Leto 2020, Turecko

Maxx Royal *****Maxx Royal ***** Maxx Royal ***** Maxx Royal ***** Maxx Royal ***** Maxx Royal *****

Hotel s maximálnym zmyslom pre detail je určený pre náročnejšiu klientelu a hotelových odborníkov. Krásny bazénový komplex s tobogánmi a šmykľavkami, voľnočasové aktivity pre deti a dospelých organizované medzinárodným animačným tímom, bohatá ponuka stravovacích a doplnkových služieb a v neposlednom rade možnosť zahrať si golf na niektorom zo známych golfových ihrísk je hlavnou devízou tohto luxusného hotela, ktorý si za prvé dva roky svojej existencie vybudoval meno na celom svete. Tento veľkolepý nový luxusný hotelový komplex s puncom jedinečnosti sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži, 1km od nákupných a zábavných možností v Beleku a 35km od letiska v Antalyi. Elegantné mólo na pláži ponúka oddych v privátnych luxusných altánkoch (za poplatok).

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Krásne dizajnovo prepracované izby typu suite sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, WIFI pripojením, telefónom, LCD TV, DVD prehrávačom, trezorom, čajovým a kávovým setom, županmi a papučkami, košíkom s ovocím, denne dopĺňaným minibarom a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú aj strešné suity alebo vilky.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, WIFI, herňa, knižnica, obchodíky, 2 kinosály, požičovňa áut, kaderníctvo, diskotéka, služby lekára, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie, 15 barov, cukráreň / kaviareň, 3 snack reštaurácie, vnútorný bazén, vonkajší bazénový komplex, aquapark s tobogánmi a šmykľavkami pre deti i dospelých, fitness centrum, tenis, futbal, turecké kúpele, sauna, šípky, stolný tenis, aerobik, vodná gymnastika, joga, pilates, lukostreľba, kanoe, vodný bicykel, hodiny tanca, kurz varenia, kino, denný i večerný program (tanečné predstavenia profesionálnych súborov z celého sveta), akrobatické show, party na pláži, bowling, parasailing, kurz plávania a potápania, motorizované vodné športy (za poplatok), tenis, masáže, salón, krásy...

Stravovanie:
-ultra all inclusive – 24 HODÍN DENNE, raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, detské menu, diétny bufet, koláče, ovocie, zmrzlina, pizza, rôzne občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.