Leto 2022, Turecko

Susesi Deluxe Resort Golf & Spa *****Susesi Deluxe Resort Golf & Spa ***** Susesi Deluxe Resort Golf & Spa ***** Susesi Deluxe Resort Golf & Spa ***** Susesi Deluxe Resort Golf & Spa ***** Susesi Deluxe Resort Golf & Spa *****

Komfortné bývanie, fantastické jedlo, vynikajúca atmosféra, športové a zábavné aktivity od výmyslu sveta – v tomto luxusnom hotelovom komplexe vám jednoducho počas vašej dovolenky určite nebude nič chýbať. Podľa nášho názoru patrí tento hotel absolútnym dizajnérskym špičkám. Je situovaný na okraji letoviska Belek, priamo na peknej udržiavanej piesočnatej pláži s 2 mólami a pozvoľným vstupom do mora.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch izieb – štandardné 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (v izbách s výhľadom na more je možné ubytovať max 3 osoby); na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné izby, rôzne špeciálne suity v hlavnej budove a apartmány v tzv. „terasových domoch“. Vo všetkých izbách nechýba klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, trezor, minibar, telefón, SAT TV a balkón alebo terasa s výhľadom na more alebo rozľahlú záhradu.

V hotelovom komplexe sa nachádza taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, lobby bar, WIFI (aj na izbách zdarma), hlavná reštaurácia, 6 a´la carte reštaurácií, reštaurácia „mini burger“ pre najmenších, niekoľko barov, diskotéka pod holým nebom, rozsiahly bazénový komplex, aquapark, luxusné SPA centrum (zadarmo: sauna, hamam, parná sauna; za poplatok: salón krásy, masáže a procedúry), fitness, šípky, squash, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, basketbal, tenis, biliard, bowling, babysitting (za poplatok), služby lekára, mini a junior klub, detský bazén a ihrisko, mini amfiteáter...Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
-ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.