Leto 2020, Turecko

Long Beach Resort & Spa*****Long Beach Resort & Spa***** Long Beach Resort & Spa***** Long Beach Resort & Spa***** Long Beach Resort & Spa***** Long Beach Resort & Spa*****

V tomto nádhernom luxusnom hotelovom komplexe si na svoje prídu takmer všetci dovolenkári – pre rodiny s deťmi je k dispozícii aquapark, lunapark a cca 800m od hotela je možné navštíviť obľúbené delfinárium; tým, ktorí radi uprednostnia súkromie pred vysokou koncentráciou rôznorodých športových a zábavných aktivít hotel ponúka dostatok nerušeného oddychu v záhradných vilkách s bazénom a saunou, a okrem iného má tento hotelový komplex aj výhodnú východiskovú polohu pre absolvovanie rôznych fakultatívnych výletov do okolia. Až 600m dlhú piesočnato-oblázkovú pláž oddeľuje od hotela iba miestna komunikácia, k bezproblémovému prístupu z hotela slúži podchod priamo z hotelovej záhrady. Centrum letoviska Avsallar s nákupnými možnosťami sa nachádza cca 5km od hotela, centrum Alanye je vzdialené 20km a letisko cca 90km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie rôzneho typu: štandardné 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, rodinné izby s oddelenými spálňami, viaceré typy suite či záhradné vilky. Vo všetkých izbách nechýba klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, minibar, SAT TV a balkón (za príplatok je možné doobjednať si výhľad na more).

Hotelové zázemie tvorí vstupná hala s recepciou, WIFI pripojenie, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte reštaurácií, niekoľko barov, kino, obchodné centrum, SPA a wellness centrum (za poplatok), kaderníctvo, 8 bazénov (vonkajšie, krytý, detské), detskú klub, ihrisko, aquapark a lunapark, fitness centrum, stolný tenis, 3 tenisové kurty, futbal, bowling, počítačové hry, služby lekára, vodné športy na pláži, denné i večerné animačné programy...Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii zdarma.

Stravovanie:
-ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, 1x za pobyt večera v a´la carte reštaurácii zdarma, neobmedzená konzumácia miestnych a vybraných importovaných alkoholických a nealkoholických nápojov

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.