Leto 2022, Cyprus

Ada Beach Hotel ***Ada Beach Hotel *** Ada Beach Hotel *** Ada Beach Hotel *** Ada Beach Hotel *** Ada Beach Hotel ***

Najväčšou prednosťou tohto neveľkého hotela strednej kategórie je jeho poloha neďaleko rušnej Kyrenie vzdialenej približne 5km a bezprostredná blízkosť krásnej piesočnatej pláže s krištáľovo čistou vodou, ktorú tvora dva zálivy. Tieto dva vkusne vytvorené zálivy s esteticky pôsobiacimi plochami na opaľovanie, plážový bar a hlavná reštaurácia situovaná pri mori, pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre deti či neplavcov a čistota mora vytvárajú výborné zázemie na strávenie príjemnej plážovej dovolenky pre stredne náročných klientov. V neďalekej Kyrenii na vás čaká množstvo zábavných či nákupných možností.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú jednoducho a účelne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú kúpeľňou s WC, minibarom, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, trezorom a balkónom alebo francúzskym oknom s výhľadom na bazén a more.
V hoteli je klientom k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar na pláži a pri bazéne, SPA centrum, WIFI pripojenie...

Stravovanie:
-polpenzia: raňajky a večere podávané formou bufetových stolov; za príplatok je možné doobjednať si plnú penziu, ktorá zahŕňa okrem obedov aj konzumáciu nápojov počas hlavných jedál

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.